Paracetamol 500mg Hasco 10 czop.

3,76

SKU: 04305eaeee91 Kategoria: Tagi: , , , ,

Opis

PARACETAMOL HASCO czopki 500 mg 10 sztukParacetamol HASCO jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowymWskazaniaWskazaniami do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia i stany gorączkoweDziałanieCzas działania przeciwbólowego wynosi 4-6 godzin. Działanie przeciwgorączkowe trwa 6-8 godzinSposób użyciaCzopki Paracetamol HASCO stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500 mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w przypadku leczenia krótkotrwałego wynosi 4,0 g, a długotrwałego 2,6 g. Bez zalecenia lekarza nie stosować dłużej niż 10 dni. U dzieci dawkę ustala się wg masy dziecka (przeciętnie jednorazowo 10 do 15 mg/kg masy ciała) lub według poniższej tabeli wiekowejDawki jednorazowe3 miesiące –1 rok80 mg2–3 lata125 mg4–6 lat125 mg do 250 mg7–8 lat250 mg9–10 lat250 mg do 500 mg11–12 lat500 mgW razie potrzeby dawkę można powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy na dobę. U dzieci nie stosować leku dłużej niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem. U dzieci w wieku poniżej 2 lat lek należy stosować tylko z przepisu lekarzaW przypadku wrażenia, że działanie leku Paracetamol HASCO jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarzaSkład1 czopek zawiera:Substancję czynną:paracetamol 250 mgi substancję pomocniczą:tłuszcz stały (Witepsol S58)1 opakowanie zawiera 10 czopków

Przeciwbólowe

Hasco-Lek

żel do mycia twarzy dla dzieci, braveran opinie, babuszka agafia maseczka, apteki goleniów, kurzajka preparat, inhalatory dla dorosłych, atp energia, dynid syrop, pod pachy, airfloss sonicare philips, ocet jabłkowy na wszy, co pomaga na ból gardła, skład viagry, xarelto opinie, osad nazębny, maść z witaminą a na twarz efekty, potówki czerwone, emolium emulsja do kąpieli, voltaren max tabletki
yyyyy