Tabcin Trend 12 kapsułek

24,99

SKU: 24babd42b632 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

,

Tabcin Trend 12 kapsułekTabcin Trend to lek złożony o skojarzonym działaniu składników. Chlorfenyramina, substancja przeciwhistaminowa, łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie) w przebiegu grypy i przeziębienia. Pseudoefedryna, substancja zwężająca naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i zatok w przebiegu kataru i grypy, a tym samym ułatwia swobodne oddychanie. Paracetamol, substancja o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, łagodzi bóle towarzyszące infekcji, np. ból głowy, gardła oraz ogólne dolegliwości owarzyszące grypie i przeziębieniu.

Działanie:Chlorfenyramina – substancja przeciwhistaminowa, łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie) w przebiegu grypy i przeziębienia.Pseudoefedryna – substancja zwężająca naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i zatok powstający w przebiegu kataru lub grypy, a tym samym ułatwia swobodne oddychanie.Paracetamol – substancja o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, łagodzi bóle towarzyszące infekcji, np. ból głowy, gardła, oraz ogólne dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu.WskazaniaŁagodzenie objawów grypy i przeziębienia przebiegających z gorączką, katarem, bólem gardła i drapaniem w gardle, kichaniem, bólem głowy, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok oraz uczuciem ogólnego rozbicia.

SkładSubstancjami czynnymi leku są:250 mg paracetamolu (Paracetamolum), 30 mgpseudoefedryny chlorowodorku (Pseudoephedrini hydrochloridum) i 2 mg chlorfenyraminy maleinianu ( Chlorpheniramini maleas).Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: glikol polietylenowy 400, glikol propylenowy, woda oczyszczona, powidon K30; skład otoczki: sorbitol 70%, glicerol 85%, żelatyna, czerwień koszenilowa A (El24), błękit brylantowy FCF (E 133), szelak, tytanu dwutlenek (E 171), glikol propylenowy; skład tuszu: tytanu dwutlenek, szelak zmodyfikowany, alkohol N-butylowy, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy.

DawkowanieDorośli i młodzież (od 15 roku życia): Połknąć dwie kapsułki popijając niewielką ilością wody. Powyższą dawkę można przyjmować co 4 godziny, jednak nie częściej niż 3 razy na dobę.

Przeziębienie i grypa

Bayer

półpasiec bez wysypki, termometr na podczerwień opinie, tanie kosmetyki, pampersy 0, ibum dawkowanie, plamy starcze, kapusta właściwości, przylepiec tkaninowy, lek na pęcherz moczowy, zatwardzenia u dwulatka, wibratory durex, półpasiec kiedy zaraża, olej z pestek dyni apteka, kozłek lekarski apteka, apteki sokółka, omdlenia objawy
yyyyy